Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

НАТО повністю підтримує євроатлантичні прагнення Грузії, - Столтенберг

18 липня, 2018 - 20:52
Фото nato.int

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наполягає на підтримці євроатлантичних прагнень Грузії та запевняє, що у майбутньому вона приєднається до Альянсу.

Про це він сказав на прес-конференції в Брюсселі після зустрічі з грузинським прем’єром Мамукою Бахтадзе, передає ЄП.

"Ми повністю підтримуємо євроатлантичні прагнення Грузії. Минулого тижня на саміті всі 29 союзників підтвердили, що Грузія стане членом НАТО. Це відповідає рішенню, прийнятому нами на Бухарестському саміті в 2008 році", - зазначив Столтенберг.

Він підкреслив, що НАТО продовжить співпрацю з Грузією, аби наблизити її до членства в Альянсі. Столтенберг відзначив прогрес Грузії у здійсненні реформ.

"Грузія досягла вражаючого прогресу в проведенні реформ. У тому числі у сфері економічного розвитку, більш ефективної роботи безпекових та оборонних інституцій та модернізації збройних сил. Важливо, щоб ці зусилля тривали", - додав Столтенберг.

Генсек наголосив, що НАТО підтримує територіальну цілісність Грузії у межах міжнародно визнаних кордонів. "Включно з регіонами Абхазії і Південної Осетії. І ми закликаємо Росію вивести свої війська з вашої країни", - резюмував Столтенберг.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...