Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Уряд заборонив виплачувати винагороди і бонуси у держкомпаніях

18 липня, 2018 - 13:31
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Кабінет міністрів заборонив виплачувати винагороди і бонуси у державних компаніях. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, повідомляє Укрінформ.

“Я поважаю корпоративне управління, я поважаю незалежність наглядових рад, я все це поважаю, але я прошу поважати в тому числі український народ, сприймати реальність, а не жити десь у захмарних цифрах, історіях. Тому, колеги, я прошу підтримати рішення — заборонити виплату винагород і бонусів у державних компаніях”, - зазначив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Крім того, він доручив Мінекономрозвитку виписати це рішення відповідно до “кращих практик корпоративного управління, невтручаючись в незалежність управління, але визначаючи ті стелі, за які нікому не дозволено вистрибувати”.

“Я вважаю і підтримую, що зарплати мають бути достойні, премії мають бути достойні, щоб люди не займалися корупцією, але щодо жадібності, надмірності, фантастичних якихось цифр, які планується чи пропонується виплачувати, я такого підтримувати не можу”, - підкреслив Гройсман.

У свою чергу перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів запевнив, що доручення буде виконано протягом трьох днів, після чого рішення уряду буде передано на підпис Прем’єр-міністрові.

Як повідомлялося, раніше наглядова рада НАК “Нафтогаз” ухвалила рішення про виплату бонусів правлінню компанії в зв’язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі над російським “Газпромом”. Розмір премії становить 1% від суми виграшу за транзитним контрактом, а саме — 45,6 млн доларів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...