Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Сійярто назвав умову, за якої Угорщина зніме вето з зустрічі комісії Україна-НАТО

18 липня, 2019 - 21:56
Фото Reuters

Міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав умову, за якої Угорщина буде рада зняти вето з зустрічі комісії Україна-НАТО.

Про це він сказав в інтерв'ю ”Голосу Америки”, говорячи про український мовний закон, який набув чинності 16 липня, передає УНН.

Сійярто наголосив, що "ми чітко прояснили вашому попередньому президенту, і я чітко прояснив Павлу Клімкіну, якого я дуже поважаю. Думаю, незважаючи на розбіжності, нам вдалось налагодити, я б сказав, політичну дружбу — ми бачились 18 разів".

"Ми чітко прояснили, які саме пункти порушують права угорців, які пункти відбирають вже існуючі права в угорців, і в нас був чіткий запит цього не робити й повернути ці права. І щойно ці речі вступлять в силу, ми будемо раді зняти вето з зустрічі комісії Україна-НАТО", - сказав міністр.

За його словами, угорській стороні не подобається ця ситуація і такий розвиток відносин.

"Ми були б раді повернутись до позиції підтримки, як і було раніше. Але Україна має повернути ці права угорцям", - наголосив Сійярто.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ