Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Нідерланди почали нове розслідування щодо катастрофи MH17, - Єнін

18 липня, 2020 - 20:31
Фото: Reuters

Нідерланди почали нове розслідування у справі про катастрофу малайзійського рейсу MH17 на Донбасі у 2014 році. Однак, Російська Федерація намагається використати його для пропаганди.

Про це розповів заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін, інформує РБК-Україна.

Вчора російські ЗМІ поширили інформацію про початок розслідування нібито проти України для з'ясування, чому Київ не закрив повітряний простір над Донбасом після початку бойових дій. Єнін назвав цю інформацію російською пропагандою та зазначив, що розслідування стосується саме дій Росії напередодні катастрофи.

"Росія як тоді, так і зараз не може пояснити, чому вона закрила свій повітряний простір поблизу українсько-російського кордону в районі Донбасу саме з 00.00 17 липня 2014 року. Саме після того, як російський "БУК" перетнув кордон і за декілька годин до збиття цим "Буком" малайзійського боїнгу", - пояснив Єнін.

Нагадаємо, катастрофа рейсу МН17 сталася у 2014 році на окупованому Донбасі. Основна версія слідства: літак збили підконтрольні Росії бойовики з установки "БУК", яку завезли на окуповану територію Донбасу з РФ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ