Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

У ВООЗ готові допомогти Україні з підготовкою медсистеми до великих навантажень

18 липня, 2020 - 12:50
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"
В Україні коронавірус уже поширюється у суспільстві, тому потрібно підготувати медичну систему до дедалі більшого навантаження.

Про це сказав голова представництва Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні Ярно Хабіхт в інтерв'ю для "НВ", передає Укрінформ.

"Україна — країна, де коронавірус вже поширюється усередині суспільства, а це значить, що ми повинні підготувати медичну систему країни до дедалі більшого навантаження, інтенсивно тестувати, забезпечити відстеження контактів, передбачити ізоляцію інфікованих і їх лікування", - зазначив Хабіхт.

Він додав, що Україна наразі є однією з 5-6 європейських країн, де від середини червня зростання захворюваності прискорилося, а репродуктивне число для вірусу більше одиниці, але смертність залишається відносно низькою, 2−3%.

За словами Хабіхта, важливою є кількість тестів, які робляться в країні, порівняно з березнем чи квітнем кількість тестів, які проводить Україна, збільшилася "нереально". "Чи може кількість випадків COVID-19 бути більшою, ніж офіційна статистика? Звичайно, може, і точно така ж картина в інших країнах Європи. У цій ситуації важливо розширювати масштаби тестування. Це те, до чого мають докладати зусилля національні уряди", - зазначив глава представництва ВООЗ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ