Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

У параді до Дня Незалежності будуть брати участь 18 підрозділів з інших країн, - Полторак

18 серпня, 2018 - 22:27
Фото з архіву "Дня"

Участь у військовому параді до Дня Незалежності братимуть 18 підрозділів з інших країн. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак журналістам у суботу.

"До тренування були залучені 4,5 тис. військовослужбовців, 250 одиниць техніки. Ми чекаємо прибуття 18 підрозділів з інших країн, які будуть брати участь у параді", - повідомив він.

З його слів, першим тренуванням він задоволений.

"Все пройшло організовано. Звичайно, що є над чим працювати, можливо, треба налагодити звук, музику, марш, щоб люди відчули дорогу, і після цього я думаю ми будем готові на 100 відсотків. Ми плануємо провести тренування 20 і 22 серпня вже в парадній формі. Всіх запрошую на святкування Дня Незалежності, там де армія буде з народом, а народ з армією", - додав Полторак.

Також він зауважив, що "техніки дуже багато нової". "Є цілі підрозділи, які оснащенні новою технікою. Є нові зразки озброєння, які частково прийняті на озброєння. Є зразки, які проходять державні випробовування. А також є перспективні системи озброєння, які зараз розробляються, і ми плануємо приступити в цьому році до державних випробувань", - сказав міністр оборони.

"Багато там країн буде, практично ті самі, які були минулого року. Але будуть і інші представники. США, Канади, Великої Британії, Польщі, Німеччини, Грузії, Молдови. Буде 18 делегацій і 300 військовослужбовців інших країн", - заявив Полторак.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ