Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

На 30-річчя Незалежності Ніагару підсвітять українськими кольорами

18 серпня, 2021 - 11:38
Фото niagarafallsstatepark.com

До Дня Незалежності України Ніагарський водоспад на кордоні Канади та США освітлять у синьо-жовті кольори.

Найпотужніший водоспад Західної півкулі можна буде спостерігати наживо в українських кольорах 24 серпня, 22:00 за місцевим часом (25 серпня, 5:00 за київським часом) за посиланням.

Акцію ініціювало українське Посольство:

«Буде красиво і символічно, - каже Андрій Шевченко, посол України у Канаді. - Хочемо, щоб, дивлячись на цей прекрасний і могутній водоспад, кожен міг подумати про енергію і непереборну життєву силу української незалежності. Ми раді розділити цей великий день з нашими канадськими друзями!»

До Дня незалежності прапор України підніме мерія столиці Канади – Оттави, а також низка інших канадських міст, зокрема Едмонтон, Канора, Вінніпег, Фредериктон, Кінгстон.

Українські святкування заплановані у десятках міст. В Едмонтоні українськими кольорами висвітлять міст “Хай Левел”, а у Фредериктоні – будівлю мерії.

У Києві на урочистостях до Дня незалежності та на Саміті Кримської платформи Канаду представлятиме Джордж Ф’юрі, спікер Сенату – верхньої палати канадського Парламенту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ