В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Митрополит Епіфаній у Нью-Йорку відвідав меморіальний комплекс жертвам трагедії 11 вересня

18 жовтня, 2019 - 19:20
Фото: Facebook / Митрополит Епіфаній

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній спільно з усією делегацією ПЦУ відвідали меморіальний комплекс та музей, які присвячені жертвам трагедії 11 вересня у Нью-Йорку в рамках офіційного візиту до США.

Про це Предстоятель повідомив на своїй сторінці у Facebook

"Розпочався мій перший, як Предстоятеля Православної Церкви України, візит до Сполучених Штатів Америки. Дякую Order of Saint Andrew the Apostle, Archons of the Ecumenical Patriarchate в Америці за запрошення та гостинний прийом. Разом з делегацією нашої Церкви прилетіли в місто Нью-Йорк, де розпочали свої відвідини з особливого місця — храму на честь святого Миколая Американської Архієпископії Вселенського Патріархату, який розташований на території Всесвітнього торгового центру в Манхеттені", - йдеться у дописі Епіфанія.

Він повідомив, що на сьогодні храм ще перебуває у стані будівництва, а попередній однойменний храм був зруйнований внаслідок жахливого теракту 11 вересня 2001 року, коли Південна та Північна вежі Всесвітнього торгового центру зазнали нападу терористів. Ця церква — єдина будівля, яка не була частиною оригінального комплексу Всесвітнього торгового центру і яка була повністю знищена в результаті атак. Хоч попереду ще багато роботи, але храм вже нагадує Собор Святої Софії Константинопольської, яким і надихався архітектор проекту Сантьяго Калатрава.

"Розташована у парку Свободи з виглядом на Національний меморіал та музей 11 вересня, церква святого Миколая наче є вікном у вічність, куди полинули ті, хто тут невинно й несправедливо загинув. Посеред одного з найпотужніших та найдинамічніших міст у світі храм є благодатним пристанком для зміцнення духу та щирої молитви за жертвами теракту — офіційно встановлено, що загинули понад 3 000 людей, серед них 12 українців. Імена загиблих увіковічені в пам’яті цілої країни та вписані на меморіальних дошках скорботи, які виставлені на Нижньому Манхеттені", - написав Митрополит Епіфаній.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ