Настане той день, коли сонце світитиме тільки вільним людям, що не визнають володаря, крім свого розуму, коли тирани і раби залишаться тільки в історії і на сцені, і згадувати про них будуть лише, щоб оплакати їхніх жертв.
Ніколя Кондорсе, французький письменник, математик і політичний діяч, чиї праці втілювали ідеали епохи Просвітництва

У Білому домі пояснили затримку військової допомоги Україні

18 жовтня, 2019 - 10:35
Фото з відкритих джерел

Виділення військової допомоги Україні США призупинили через стурбованість з приводу корупції.

Про це заявив виконуючий обов'язки керівника адміністрації Білого дому Мік Малвейні, повідомляє CNN.

Малвейні зазначив, що не було ніякої "послуги за послугу".

"Дозвольте мені прояснити, не було абсолютно ніякої послуги за послугу щодо української військової допомоги та будь-яким розслідуванням стосовно виборів 2016 року", - йдеться в заяві Малвейні.

Малвейні уточнив, що допомога в області безпеки була затримана тільки тому, що адміністрація вивчала, чи вносять інші країни достатній внесок і через стурбованість з приводу корупції.

"Президент ніколи не говорив мені затримувати будь-які гроші, поки українці не зроблять що-небудь, пов'язане з сервером", - додав він.

При цьому раніше Малвейні під час брифінгу заявив, що адміністрація Трампа затримала майже 400 млн доларів військової допомоги Україні через те, що президент США вимагав від Києва розслідувати теорію про причетність України до злому сервера Демократичного національного комітету (DNC) в 2016 році.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ