...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Українські дипломати запевнили Епіфанія у всебічному сприянні ініціативам ПЦУ на міжнародному рівні

18 жовтня, 2019 - 20:02
Фото: pomisna.info

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній розпочав офіційні заходи в США із зустрічі з Володимиром Єльченком, Постійним представником України при ООН, та Олексієм Голубовим, Генеральним консулом України в Нью-Йорку.

Про це Предстоятель ПЦУ повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Українські дипломати привітали Православну Церкву України з рішенням Собору ієрархів Елладської Церкви про визнання нашої автокефалії та початком євхаристійного єднання між двома Церквами, повідомив Епіфаній.

«Під час зустрічі ми обговорили актуальні виклики, які стоять перед Українською Церквою, зокрема спроби втручання Росії в процес становлення нашої Церкви. Українські дипломати запевнили, що надаватимуть всебічне сприяння ініціативам Православної Церкви України на міжнародному рівні», - написав Предстоятель та зазначив, що зі свого боку, ми розуміємо важливість внеску, який наші дипломати роблять щодня задля згуртування світової громадськості на захисті України й задля стримування російського агресора, і молимося за них.

«Нехай наша держава й надалі розбудовує добрі відносини на міждержавному рівні, а Представництву України при ООН і Генеральному консульству в Нью-Йорку бажаю міцності та Божої допомоги в захисті інтересів України!» - йдеться у дописі Епіфанія.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ