Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

У Мінську затримали засновника міжнародної IT-компанії

18 жовтня, 2020 - 16:21
Фото із соціальних мереж

У Мінську затримали Владислава Герчикова – засновника IT-компанії Bamboo group, яка є резидентом Парку високих технологій.

"Факт затримання підтверджуємо", – повідомили агентству "Інтерфакс-Захід" у компанії в неділю.

Портал tut.by повідомляє, що Герчикова затримали у його машині у дворі на вулиці Козлова під час студентської акції в суботу.

На сайті ПВТ повідомляється, що Bamboo group входить в однойменну міжнародну групу компаній. Сфери розробки – автомобільна промисловість, телекомунікаційна галузь, соціальні та освітні сервіси. Серед проектів Bamboo group - платформа Знайбай, яка охоплює електронні щоденники та журнали, генератор розкладів, а також менеджер системи освіти.

За даними правозахисного центру "Весна", в суботу на несанкціонованих акціях протесту в Мінську було затримано близько 40 осіб. Більшість затримань відбулося під час студентського маршу.

У Білорусі з 9 серпня тривають масові акції протесту проти підсумків виборів президента, на яких переможцем оголошено Олександра Лукашенка, який обіймає цю посаду з 1994 року. Згідно із затвердженими ЦВК підсумками, за Лукашенка проголосували 80,1% виборців, за його основного опонента Світлану Тихановську – 10,12%.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ