Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

У Соледарі відбудеться лекція української художниці

18 жовтня, 2021 - 17:28

У Соледарі в рамках проєкту «Заземлення» художниця Катя Бучацька розповість місцевим жителям про ленд-арт та паблік-арт.

22 жовтня о 17:00 (вул. Паркова, 1) відбудеться лекція «Практики мистецтва поза галереями», а 23 жовтня з 9:00 до 13:00 — прогулянка-практика.

Лекція буде присвячена двом рухам мистецтва, що створюються і існують поза межами галереї. Художниця представить світові приклади ленд-арту (мистецтво, яке створюється у взаємодії з ландшафтом) і паблік-арту (мистецтво у міському просторі).

Наступного дня кожен зможе взяти участь у прогулянці-практиці та спробувати знайти у місті можливі прояви паблік-арту, або їх відсутність, а також створити власний ленд-арт у ході прогулянки.

«Навіть прогулянка одними й тими самими місцями може бути різною. Дещо рутинні стежки позбавляють нас бачення, хоча ми ніби й продовжуємо дивитися. Тому прогулянка, яка за мету ставить саме побачити/помітити/здивуватися, однозначно дає нам новий досвід. У перший день на лекції ми з вами подивимось на роботи митців таких художніх рухів як ленд-арт і паблік арт. Це мистецтво, яке від початку створюється не для галерейного чи музейного просторів: у першому випадку — на природі, використовуючи природні матеріали, в другому — на вулицях міста. Наступного дня ми вирушимо із новими знаннями на прогулянку-практику і спробуємо подивитись на місто і звичні маршрути по-новому, та втілити деякі ідеї в життя», — говорить художниця Катя Бучацька.

Більше інформації на сторінці фонду ІЗОЛЯЦІЯ в соціальних мережах та телеграм каналі IZOLYATSIA

Лекція художниці також буде транслюватися онлайн на фейсбук сторінці ІЗОЛЯЦІЇ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ