Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Україна стала однією з учасниць міжнародної платформи з протидії кіберзлочинності

18 жовтня, 2021 - 17:10
Фото: РНБО

Україна стала однією з 30 країн-учасниць міжнародної платформи Counter Ransomware Initiative, де обговорювались питання координації зусиль з протидії кіберзлочинам.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

«13-14 жовтня ц.р. з ініціативи Ради національної безпеки США була проведена перша зустріч міжнародної платформи Counter Ransomware Initiative в онлайн-форматі. Платформа об’єднала очільників та представників кібербезпекових відомств 30 країн світу для обговорення подальшого поглиблення співпраці та спільної координації зусиль з протидії кібератакам з вимагання коштів (ransomware-атакам) та іншим видам кіберзлочинності, включаючи відмивання коштів через криптовалюти», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Україну на міжнародному заході представили заступник Секретаря РНБО Сергій Демедюк та керівник Управління забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки (НКЦК) Апарату РНБО Сергій Прокопенко.

У вітальному слові Демедюк заявив, що Україна підтримує ініціативу США Counter Ransomware Initiative, та запевнив у готовності «розширювати співпрацю з партнерами як на двосторонньому, так і на багатосторонньому рівнях для досягнення її цілей». Він також запевнив, що Україна докладає значних зусиль у боротьбі з кіберзлочинністю, зокрема, з ransomware-атаками. «Це відображено у нещодавно прийнятій Стратегії кібербезпеки України, де однією зі стратегічних цілей є саме ефективна протидія кіберзлочинності», - сказав він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ