Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

Уряд Туреччини офіційно відправляє військових в Азербайджан

18 листопада, 2020 - 12:45
Фото: Reuters

Турецький парламент у вівторок схвалив пропозицію президента країни Реджепа Таїпа Ердогана про відправку турецьких військових в Азербайджан для підтримки миротворчої місії у Нагірному Карабасі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Daily Sabah.

Як зазначається, турецькі військові перебуватимуть у миротворчому центрі протягом одного року.

Таке рішення турецької влади було прийнято в рамках угоди між Анкарою і Москвою про спільний моніторинг рішення Азербайджану і Вірменії про припинення вогню у Нагірному Карабасі.

Зазначається, що рамки місії і чисельність контингенту визначатимуться Адміністрацією президента Туреччини.

Раніше повідомлялося, що разом з турками в миротворчій місії братиме участь 2 000 російських військових.

Як повідомлялося, 9 листопада прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про підписання спільної з президентами Росії і Азербайджану заяви про припинення бойових дій в Нагірному Карабасі. Згідно із заявою, Азербайджанська Республіка і Республіка Вірменія зупиняються на зайнятих ними позиціях. Уздовж лінії зіткнення і коридору, що з'єднує Нагорний Карабах з Вірменією, розгортається миротворчий контингент. Президент Азербайджану Ільхам Алієв уточнив, що в Нагірному Карабасі будуть розміщені не тільки російські, а й турецькі миротворці.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ