Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Поїзд "чотирьох столиць" курсуватиме частіше, - "Укрзалізниця"

19 січня, 2019 - 21:49
Фото Євгена Кравцова

З 30 січня Укрзалізниця змінює графік руху міжнародного поїзду  №31/32 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига. Частота його рейсів збільшиться. За новим графіком він курсуватиме один раз на чотири дні, а не один раз на тиждень.

Про це у Facebook написав голова АТ Євген Кравцов.

Час і розклад руху лишиться незмінним.

За даними УЗ, найбільше пасажирів цим поїздом прямує до Латвії (45%) та Литви (38%). Значно менше – до Білорусі (17%). В цілому від початку роботи в обох напрямках поїздом “чотирьох столиць” скористалися 4,3 тис. людей.

Про збільшення періодичності курсування поїзда домовилися залізничні адміністрації усіх чотирьох країн, оскільки нині це сполучення користується попитом у пасажирів, йдеться у повідомленні.

“Показники говорять про популярність сполучення до європейських столиць та його економічну рентабельність для української залізниці”, – наголосив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ