Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

У Польщі попрощалися із вбитим мером Гданська

19 січня, 2019 - 17:46
Фото Reuters

У Польщі відбувся похорон вбитого мера Гданська Павела Адамовича.

Про це повідомляє "Польське радіо".

У Маріацькій базиліці відбулася заупокійна меса трагічно померлого президента Гданська Павела Адамовича. Месу очолив голова Конференції єпископату Польщі, архієпископ Станіслав Гондецький.

У храмі на заупокійній месі були присутні 3,5 тис. людей. Десятки тисяч зібралися перед телеекранами, встановленими у декількох пунктах Гданська, зокрема перед ратушою біля фонтана Нептуна. Багато людей принесли з собою національні прапори, прапори міста Гданська.

У поминальних заходах брали участь президент Польщі Анджей Дуда, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький та голова Європейської ради Дональд Туск. У костелі були присутні екс-президенти Польщі: Лєх Валенса, Алєксандр Кваснєвський та Броніслав Коморовський, а також екс-прем’єри: Влодзімєж Цімошевич, Вальдемар Павляк та Казімєж Марцінкєвич.

У похороні Павела Адамовича також брав участь президент Німеччини Йоахім Гаук та бургомістри Роттердама, Бремена, Лейпцига і Гамбурга.

Після початку похоронної меси митрополит Гданський Славой Лєшек Глудзь переказав родині Павела Адамовича співчуття від Папи римського Франциска.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...