Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

Колишній білоруський спецназівець дав свідчення у справі про вбивство Шеремета

19 січня, 2021 - 14:57
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

Колишній білоруський спецназівець Ігор Макар дала свідчення українському слідству у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. За його словами, він розповів набагато більше, ніж раніше було опубліковано в ЗМІ.

Про це він заявив білоруському "Радіо Свобода", передає РБК-Україна.

За його словами, він був у Києві в січні, його запросила українська сторона для співпраці в розкритті вбивства Шеремета. Йому видали українську візу, по прильоту до Києва його зустріли спецслужби.

"Мене охороняли 24 години на добу... Ми проводили слідчі дії та інші заходи в Національній поліції, після чого українська сторона повідомила мені, що у них немає причин не довіряти мені", - зазначив Макар.

Він підкреслив, що дав свідчення про причетність білоруських спецслужб до вбивства Шеремета.

"Я дав українській стороні набагато більше інформації, ніж опублікував у ЗМІ. Я не публікував її, тому що деяким людям загрожувала небезпека... я пообіцяв не розголошувати свої свідчення, так як це може вплинути на хід розслідування", - додав Макар.

Він також припустив, що розслідування справи Шеремета тепер може "докорінно змінитися".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ