Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

У Національному проєкті "Isolated" підбили підсумки піврічної роботи

19 січня, 2021 - 15:17

          Торік поява Isolated/Ізольованих була зумовлена часом, а назва свідчить сама за себе: у фокусі – самотні хворі люди похилого віку; сироти та сім’ї в складних життєвих обставинах, люди з інвалідністю.

            Найперше креативна агенція МAKE SENSE, автор ініціативи, задумалася про допомогу по-сусідству. Так народився

 1. ПРОЄКТ «ВІД СУСІДА ДО СУСІДА»

  • Це – допомога у рамках свого під’їзду. Допомога – у три кроки:

заходь на сайт .

завантаж та роздрукуй плакат;

вкажи, яку допомогу можеш надати, залиш мобільний і розмісти у під’їзді.

 • У передноворічно-різдвяний період плакат видозмінився - набув святкового оформлення, адже це - час для благодійності.

 • Співпраця із Міністерством охорони здоров’я України допомогла у поширенні плакатів країною. Так, МОЗ видало розпорядження порозвішувати їх у лікарнях та поліклініках усіх областей – із закликом до відвідувачів підтримати ініціативу. Всього їх було розміщено близько 5000.

Далі був

 1. ПРОЄКТ «РІЗДВЯНА ONLINE-ЯРМАРКА» З VETERANO SERVICE

  • Veterano Service - платформа, де зібралося понад 200 власників ветеранських бізнесів. До речі, третина з них - з інвалідністю. Вони пропонують українцям делікатесні равлики, крафтові сири, прикраси, розкішні вироби зі шкіри, ексклюзивні іграшки, у тому числі й розвиваючі – для дітлахів, подарункові сертифікати на послуги.

Оnline-ярмарка, що триває до 20 січня включно, за посиланням.

У передноворічно-різдвяний час у співпраці із партнерами реалізовували кілька проєктів одночасно. Зокрема

 1. ПРОЄКТ «ЗБЕРИ ДОБРИЙ ПОДАРУНОК» ІЗ БФ «ДОБРИЙ САМАРИТЯНИН»

  • БФ «Добрий Самаритянин» хоч має одеську «прописку», однак відомий далеко за межами південного регіону. ООН відзначило його досвід в наданні допомоги переселенцям з Донбасу та Криму як найкращий в Україні. Крім того, «ДС» отримав від Грантового офісу Google визнання як один із найактивніший в нашій країні і, як результат, одержав віртуальні кошти для популяризації своєї діяльності. Разом з ним були зібрані іменні подарунки до Різдва для понад тисячі сиріт Одещини.

До певної міри, проєкт виконував роль агрегатора, який системно розвиває у людях культуру уваги та транслює, що чужі проблеми – не чужі! Так, народилася

 1. СПІВПРАЦЯ ІЗ БФ «КАРІТАС-КИЇВ»

  • БФ «Карітас-Київ» є частиною світової спільноти Сaritas, яка понад 120 років працює у близько 200 країнах світу; має офіційні представництва в ООН та Раді Європи. В Україні - з 1992-го. Надає допомогу людям, які перебувають у складних життєвих обставинах. «Карітас-Київ» відзначений багатьма нагородами, зокрема, Національним рейтингом благодійників України, що проводиться у партнерстві з Новым временем та Ernst & Young.

 2. СПІВПРАЦЯ З ІНСТИТУТОМ КОГНІТИВНОГО МОДЕЛЮВАННЯ, А САМЕ ЙОГО НАУКОВИМ КЕРІВНИКОМ, РАДНИКОМ МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я СПАРТАКОМ СУББОТОЮ. У спеціальному інтерв’ю Укрінформу йдеться про особливості поведінки ізольованих людей, поради щодо того, як поводитися з ними.

«Головна ідея та ціль Isolated – зробити українців постійно уважними один до одного, починаючи з людей, що знаходяться у вимушеній ізоляції, говорить Кирило ТЕРЕЩЕНКО, власник креативної агенції MAKE SENSE. – І показати новий сенс благодійності: увага та допомога дає людині відчуття єдності, яке допомагає долати нас будь-які життєві обставини».

Настя ХАМАР

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ