Гарантією справжньої демократичності майбутнього ладу в українській державі є, в першу чергу, широко народний характер українського руху, його безприкладна ідейність.
Роман Шухевич, український політичний і державний діяч, військовик

У Вінниці інвесторам пропонують новий кейс – безкоштовне підключатимуть підприємства до електроенергії

19 січня, 2021 - 17:56
фото – vmr.gov.ua

Коли у 2019 році компанія HEAD ледь не відмовилася від будівництва заводу в районі Вінницького індустріального парку через неадекватність тарифів, встановлених нацрегулятором для всіх українських підприємств, міська влада пошукала шукати шляхи, як запобігти подібним ситуаціям. Підтримку знайшла на рівні місцевої енергетичної компанії, яка погодилася безкоштовно підключатиме до систем енергозабезпечення нові підприємства індустріального парку. Відповідний меморандум про співпрацю підписали сьогодні. Такий крок, на думку міського голови Вінниці Сергія Моргунова, дозволити залучати більше інвесторів і стане прикладом для інших громад України.

«Ми змогли знайти вирішення енергетичних питань у співпраці з вінницькою компанією KNESS. Тепер приступаємо до створення системи енергозабезпечення Вінницького індустріального парку. Маю надію, що цей проєкт буде прикладом для всієї України, яким чином можна буде вирішувати подібні питання. Найголовніше, що ми будемо конкурентоспроможними з точки зору залучення інвесторів. Ідея полягає в тому, щоб дати можливість потенційному інвестору достатньо ефективно використовувати ресурси, розвивати виробництво і створювати нові робочі місця», – зауважив Сергій Моргунов.

У рамках проєкту з електрозабезпечення Вінницького індустріального парку ТОВ «Вінницяенерго» (групи компаній KNESS) безкоштовно під’єднуватиме учасників Вінницького індустріального парку до мереж електропостачання та надаватиме послуги з розподілу електричної енергії. Для реалізації цього проекту група компаній KNESS планує інвестувати приблизно 250 млн. гривень в будівництво та введення в експлуатацію комплексної системи енергозабезпечення індустріального парку. Мінімальний термін реалізації цього проєкту 18 місяців.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ