Кожен повинен виконувати свою роботу, бути чутливим до великих подій, відчувати велич і небезпеку моменту. Як за маленькими вчинками волонтерів стоїть гуманізм, так і за нашими справами ховається щось велике.
Мирослав Попович, український філософ

Затверджено делегацію України для участі в 11-ій сесії Асамблеї IRENA

19 січня, 2021 - 13:56
Фото: irena.org

Президент Володимир Зеленський підписав розпорядження щодо утворення  делегації України для участі в 11-ій сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA), що відбудеться 18-21 січня ц.р. в онлайн-форматі.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Згідно із розпорядженням Президента главою делегації є заступник Міністра енергетики України з з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков; заступником глави делегації – т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура. До складу делегації також увійшли представники Міненерго, Держенергоефективності, Посольства України в ОАЕ.

Нагадаємо, що у 2017 р. Парламентом прийнято розроблений за участю Держенергоефективності Закон України щодо приєднання України до IRENA.

24 лютого 2018 р. Україна стала повноправним членом IRENA.

У результаті набуття членства Україна щороку є офіційним учасником сесій Асамблеї - вищого органу прийняття рішень в IRENA. Водночас це головна глобальна платформа, де представники урядів понад 160 країн світу обговорюють та визначають шляхи майбутнього енергетичного переходу.

Тому для України участь у сесії Асамблеї IRENA – це унікальний шанс разом із світовими гравцями на одній великій міжнародній арені розглядати актуальні питання енергетики та подальшого сталого розвитку людства. Це також можливості покращувати імідж країни та розширювати партнерство із іншими державами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ