Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Французький актор Гаспар Ульєль помер після нещасного випадку на гірськолижному схилі

19 січня, 2022 - 18:18
Фото Reuters

Французький актор Гаспар Ульєль помер у віці 37 років після інциденту, що стався на гірськолижному схилі, повідомляє в середу Le Parisien.

"Гаспар Ульєль помер, ставши жертвою інциденту під час катання на лижах", - ідеться в повідомленні його родини, поширеному їхнім агентом.

У вівторок актора екстрено госпіталізували вертольотом із травмою голови після зіткнення на гірському спуску з іншим лижником, зазначає Le Parisien.

Кінодебют Гаспара Ульєля відбувся у віці 15 років у короткометражному фільмі 1999 року "Прізвисько" відомої французької сценаристки та режисерки Марини де Ван. Ульєль отримав головну роль у драмі Андре Тешіне "Заблудлі" (2003), його партнеркою стала зірка французького екрану Еммануель Беар. За цю роль актор номінувався на премію "Сезар".

Також глядач знає його за головними ролями у фільмах "Ганнібал: Сходження", "Довгі заручини", "Сен-Лоран. Пристрасті великого кутюр'є".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ