Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Зеленський закликав українців не панікувати через агресію РФ

19 січня, 2022 - 20:32
Фото ОПУ

Зеленський записав відеозвернення щодо російської агресії і закликав не панікувати Президент Володимир Зеленський заявив, що ризики від російської агресії існують уже не перший рік і не стали більшими.

Про це він зазначив у відеозверненні, повідіомляє Укрінформ

“Хіба вторгнення почалося не у 2014 році? Хіба загроза війни з’явилася тільки зараз? Ці ризики існують вже не один рік, і вони не стали більшими, більшим став ажіотаж навколо них”, - сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що зараз єдиний привід для паніки – якщо після восьми років війни ми будемо досі піддаватися паніці, знімати все з рахунків, змітати з полиць, скидати друзям і знайомим фейки та страшилки.

“Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти. Видихнути. Заспокоїтись. Не бігти по гречку і сірники. Усім ЗМІ – бути саме засобами масової інформації, а не масової істерії. У гонитві за хайпом не допомагати ворогу. Повідомляти щодня про те, що війна може бути завтра! Це точно її не зупинить”, - зауважив Президент.

Крім того, він підкреслив, що усім нашим партнерам потрібно бути дієвими і не на словах, важлива не лише інформація про те, що може зробити РФ, а й про те, що в цьому випадку буде робити світ.

За словами Президента, міжнародна підтримка має бути «без абстрактних «їм це не минеться», а називати конкретні санкції та заходи, на які готовий світ».

“Україна не хоче війни, але завжди до неї готова. Не боїться, бо захищає свою землю. Не здається, бо тікати нікуди. І це не новина”, - запевнив Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ