Хто забуває уроки історії, приречений на їх повторення
Джордж Сантаяна, американський філософ і письменник іспанського походження

Президента Банку Латвії відпустили під заставу

19 лютого, 2018 - 22:27
Фото Reuters

Президента Банку Латвії Ілмара Рімшевіча ввечері в понеділок відпустили під заставу в розмірі 100 тисяч євро.

Про це повідомляє ЄП з посиланням на Delfi.

Вийшовши на свободу, Рімшевіч заявив, що не визнає свою провину і пообіцяв дати коментарі щодо подій останніх днів на прес-конференції у вівторок.

Раніше адвокат Рімшевіча прогнозував, що після закінчення 48-годинного терміну затримання його клієнт буде звільнений з ізолятора.

Начальник Бюро по запобіганню та боротьбі з корупцією Екаба Страуме на прес-конференції повідомив, що бюро не буде вимагати для Рімшевіча арешту як запобіжного заходу, а встановить заставу і заборону виконувати посадові обов'язки.

Тим часом, голова правління Norvik banka Олівер Брамуелл заявив, що Рімшевіч роками вимагав хабара у фінансової установи.

Norvik banka подав до міжнародного арбітражу позов проти Латвійської держави, в якому йдеться про те, що латвійський високопосадовець вимагав у банку хабара, зловживаючи своїм службовим становищем. Брамуелл підтвердив, що мова йде про Рімшевіча.

Найбільший акціонер Norvik banka Григорій Гусельников сказав, що пов'язані з Рімшевіча особи вимагали у Norvik banka відмивати гроші російського походження.

Нагадаємо, що Латвійське Бюро по боротьбі та запобігання корупції (БПБК) призначило президенту Банку Латвії Ілмару Рімшевічу статус затриманого в рамках кримінальної справи.

Новини партнерів

Loading...