Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Києві назвуть провулок на честь Ґарета Джонса

19 лютого, 2019 - 20:31
Фото з відкритих джерел

У столиці України з’явиться провулок, названий на честь британського журналіста Ґарета Джонса, який у 30-х роках минулого століття повідомляв у західній пресі про Голодомор в Україні.

Про це передає Facebook-спільнота Гарет Джонс.

«З ініціативи творчої групи фільму та Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка ім’я британського репортера дадуть новому провулку в Шевченківському районі. Київська комісія з питань найменувань на сьогоднішньому засіданні одноголосно підтримала цю пропозицію», – повідомляє у Facebook група «Ґарет Джонс».

«Символічно, що провулок розташований поруч з телевізійною вежею та самим інститутом. Отже, у пов’язаному з журналістикою районі він нагадуватиме про важливість дотримання справжніх журналістських стандартів», – вказано в повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ