…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

У Києві з'являться вулиці Окуєвої та Дудаєва

19 лютого, 2019 - 21:07
Фото УНІАН

Комісія з найменувань при Київській міськдержадміністрації підтримала рішення про перейменування вулиці Проектної у Шевченківському районі столиці на честь Аміни Окуєвої та вулиці Іскрівської в Солом’янському районі – на вулицю Джохара Дудаєва.

Про це повідомив муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов на своїй сторінці у Facebook.

Наступні кроки - це комісія із самоврядування та комісія з питань культури перед винесенням на остаточне голосування на пленарному засіданні КМДА.

"Маємо надію, що всі комісії та депутати Київради підтримають бажання громадськості, та в Києві з'являться вулиці Аміни Окуєвої і Джохара Дудаєва", - додав Ісмагілов.

Аміна Окуєва - ветеран АТО, яка загинула 30 жовтня 2017 року під Києвом, її автомобіль розстріляли. Жінку було вбито, а її чоловік дістав поранення в ногу. За фактом убивства Окуєвої було відкрито кримінальне провадження за ст. 115 КК ("Умисне вбивство"). Повідомлялося, що Аміну Окуєву поховали в Дніпрі за мусульманськими звичаями.

Джохар Дудаєв – чеченський військовий та політичний діяч, перший президент Чеченської Республіки Ічкерія, яка в 1990-х роках боролася за незалежність від Росії. Був убитий ракетою, випущеною з російського літака Су-25 у 1996 р.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ