Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

ЄС попередньо схвалив скорочення викидів парникових газів для вантажівок

19 лютого, 2019 - 22:06
Фото: dw.com

Представники Європарламенту і всіх країн Європейського Союзу вперше попередньо погодили допустимі норми викидів вуглекислого газу для вантажних автомобілів.

Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті Європейської комісії.

"До 2030 року середній розмір викидів CO2 важких вантажівок має бути скорочено на 30% порівняно з рівнем 2019 року", - наголошується в ньому.

При цьому підкреслюється, що побудова нового законодавства в цій сфері допоможе державам-членам ЄС досягти цільових показників викидів, стимулювати інновації, просувати рішення в галузі чистої мобільності, підвищити конкурентоспроможність промисловості, а також скоротити витрати на споживання палива для транспортних операторів та сприяти підвищенню якості повітря.

"Далі текст угоди має бути офіційно схвалено Європейським парламентом та Радою. Після затвердження обома законодавцями в найближчі місяці документ опублікують в Офіційному журналі Союзу, і він відразу ж вступить у силу", - резюмується в повідомленні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ