Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Українці підкорили найвищу вершину Анд і встановили там Державний прапор

19 лютого, 2020 - 21:35
Фото: Facebook / Дніпропетровська обласна рада

Мешканці Дніпропетровщини, серед яких легендарний альпініст Дмитро Семеренко, підкорили найвищу вершину Анд і встановили там Державний прапор України.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

"Дмитро Семеренко першим серед дніпровських альпіністів підкорив найвищу вершину світу – Еверест. За це він був нагороджений спеціальною відзнакою Дніпропетровської обласної Ради. Як "тім-лідер" на чолі групи з 6 осіб зійшов на Аконкагуа попри нещодавно перенесену операцію. Тож завдяки мужності альпіністів Державний прапор України та "Команди Дніпра" розгорнули над Аконкагуа", - повідомили у пресслужбі.

Висота вершини становить 6960,8 м. Вона є найвищою в Аргентині та Південній Америці. Неофіційна назва «Колос Америки», також вона входить до списку «Семи вершин», розташованих на усіх континентах планети.

У базовому таборі дніпрянин зустрівся з найвідомішим альпіністом сьогодення Нірмалом Пурджа (Німс), який демонструє всьому світові надзвичайні людські здібності. В минулому році він за 6 місяців підкорив усі 14 світових «восьмитисячників».

Тепер Семеренко планує влітку в одній команді з легендарним Німсом підкорити другу за висотою вершину світу – К2 (Чогорі, 8611 м). Технічно вона є однією із найскладніших для сходження вершин та однією із найнебезпечніших.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ