Великою нацією нас робить не наше багатство, а те, як ми його використовуємо.
Теодор Рузвельт, 26-й президент США, лауреат Нобелівської премії миру

Українські військові покинули один із спостережних пунктів внаслідок бою біля Золотого, - Загороднюк

19 лютого, 2020 - 19:23
Фото: Facebook / Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Українські військові внаслідок бою біля Золотого тимчасово покинули один із спостережних пунктів, який розташовувався перед основними позиціями. 

Про це повідомив міністр оборони України Андрій Загороднюк під час спілкування із журналістами, передає УНН.

"За нашою інформацією, вони його тимчасово залишили, позиції наші залишилися незмінними. Цей спостережний пункт був спереду, так би мовити, попереду всіх наших основних позицій. Зараз начальник Генштабу перебуває на місці події. Він приїде і розкаже. Це було вчора, ті представники, які говорили сьогодні з комітетом, вони безпосереднього на місці не були, але зараз там знаходяться наші представники. Ми почуємо всі деталі цієї події", - зазначив він.

Окрім того, Загороднюк зазначив, що приводу для паніки немає, а сама ситуація контрольована.

"Бій закінчився вчора вранці, з того часу ситуація контрольована, вона була контрольована під час перебігу подій. Ми контролюємо лінію, контролюємо ситуацію. І приводу для паніки немає", - додав міністр.

Міністр оборони України припускає, що вчорашня атака з боку окупантів була направлена на зрив процесу розведення військ на Донбасі.

Таку думку він висловив у коментарі журналістам після засідання Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, повідомляє Укрінформ.

"Ми ніколи не довіряли тій стороні, ніколи взагалі не будуємо будь-яких своїх стратегій чи тактичних планів з питань довіри. Коли йде війна, ви не можете довіряти противнику. Тому всі розведення не мають до довіри жодного відношення. Щодо розведення, то ми будемо дивитись, як розвиватиметься ситуація, і тоді приймемо рішення. Але ті ділянки, які підготовлені, вони безпечні для нас. Ще немає остаточного узгодження по ділянках, тобто процес йде. І можливо, ця провокація і була направлена саме на зрив цього процесу”, - зазначив Загороднюк.

При цьому він додав, що всі обстріли були поза зонами розведення. За його словами, загалом питання розведення має виключно гуманітарний характер, щоб місцеві жителі могли переходити через лінію розмежування у контрольований спосіб.

Відповідаючи на уточнююче запитання, Загороднюк підкреслив, що розведення на нових ділянках ще не почалося. "Не треба спекулювати термінами, коли ми домовимось, тоді і буде", - сказав він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ