Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Відвідувати Крим без дозволу України є державним і моральним злочином, - Ісмагілов про запрошення Ердогана на відкриття мечеті

19 березня, 2019 - 19:18
Фото Артема Сліпачука, "День"

Крим - це Україна, і відвідувати Крим без дозволу України є злочином та порушенням державного кордону України. Маю надію, що жоден мусульманський релігійний діяч не буде своїм візитом порушувати моральні норми Ісламу.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook Муфтій мусульман України Шейх Саід Ісмагілов.

Нагадаємо, вчора на зустрічі з Путіним, муфтій Еміралі Аблаєв, що в російській юридичній площині є головою ДУМКиС (Духовного управления мусульман Крыма и Севастополя), а в українській юридичній площині досі офіційно є головою ДУМК (Духовного управління мусульман Криму), запросив Путіна на відкриття мечеті, а також запропонував Путіну запросити на відкрития Президента Туреччини пана Таїпа Ердогана. На що Путін відповів, що він вже запросив Президента Туреччини.

Шейх Саід Ісмагілов у відповідь на ці заяви повідомив, що відвідувати Крим без дозволу України є злочином та порушенням державного кордону України.

"Хочу нагадати всім муфтіям, духовним лідерам і релігійним діячам, що Крим - це Україна, і відвідувати Крим без дозволу України є злочином та порушенням державного кордону України. Маю надію, що жоден мусульманський релігійний діяч не буде своїм візитом порушувати моральні норми Ісламу (легітимізуючи в очах віруючих окупацію української землі), та державні закони України", - заявив він.

Також він додав, що вони будть уважно відстежувати, хто приїде до Криму на відкриття мечеті, і чи в законний спосіб він туди потрапив.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ