Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

NASA успішно випробувало двигуни ракети для польоту на Місяць

19 березня, 2021 - 09:25
Фото Reuters

Двигуни ракети для майбутньої експедиції на Місяць, запланованої NASA, пройшли успішне випробування у США.

Про це пише Reuters, передає Укрінформ.

"NASA успішно випробувала двигуни збудованої Boeing ракети для місії Артеміди, метою якої є повернення американських астронавтів на Місяць до 2024-го року, більш ніж через півстоліття після останньої місячної прогулянки", - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що NASA провело випробування, запустивши двигуни головного ступеню ракети SLS, яка була закріплена на спеціальній вежі.

"Чотири двигуни RS-25 працювали повних вісім хвилин випробування, заповнивши навколишній простір хмарами білого диму", - стверджує Reuters.

Агентство нагадує, що попереднє випробування двигунів у січні було припинено через хвилину - суттєво раніше, ніж чотири хвилини, необхідні для збору достатніх даних.

"Очікується, що SLS тепер буде доставлено до космічного центру імені Кеннеді у Флориді для приєднання до космічного апарату Orion, розробки Lockheed Martin", -  зауважується в тексті.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ