Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Конгрес українців Канади закликав взяти участь у другому турі виборів

19 квітня, 2019 - 15:44
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

Конгрес українців Канади звернувся до громадян України із закликом взяти участь у другому турі президентських виборів в Україні.

Про це йдеться у поширеній Конгресом на офіційному сайті заяві.

“Конгрес українців Канади ще раз закликає усіх громадян України, які проживають в Канаді, скористатися своїм правом й проголосувати під час другого туру виборів президента України, що відбудуться цієї неділі”, - йдеться у повідомленні.

В українській організації нагадали, що цього року в Канаді відкриється три виборчі дільниці: в Оттаві, Торонто та Едмонтоні.

“КУК знову матиме своїх спостерігачів на усіх трьох локаціях”, - зазначили у Конгресі.

Окрім цього, КУК висловив підтримку ініціативі #Голосуйте!, започаткованій Світовим конгресом українців.

Підтримати ініціативу #Голосуйте! можна у Facebook та Twitter наступним чином. Треба роздрукувати постер під назвою «#Голосуйте!», доступний тут.

Сфотографуватися із ним. Далі виставити допис з даним фото у себе в соціальних мережах із гештегом #Голосуйте! Потім зробити тег у дописі не менше як до трьох друзів, подати лінк на цей пост та передати їм естафету для продовження флешмобу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ