Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

На "Олімпійському" концерт, стадіон розділяє навпіл кордон поліції

19 квітня, 2019 - 18:05
Фото Миколи Тимченка, "День"

На НСК "Олімпійський" поступово прибувають люди, які хочуть наживо подивитись передвиборчі дебати кандидатів у Президенти Петра Порошенка і шоумена Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Укрінформ.

Чаша стадіону поділена навпіл кордоном поліцейських. В кожній частині встановлені сцени, вони розміщені одна навпроти одної.

Правоохоронці стоять як посередині стадіону, розділяючи його навпіл, так і по всьому периметру.

На одній зі сцен, яку встановили на "Олімпійському" для проведення дебатів, розпочався концерт українських виконавців. Першим виступив Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії". Очікується, що від кожної сторони тут виступатимуть по кілька виконавців.

Концерт ведуть Тимур Мірошніченко і Артем Гагарін.

Над сценою, де проходить концерт, світиться надпис "Головні дебати України". Сцена оформлена у жовто-блакитних кольорах. Символіки кандидатів у Президенти на сценах немає.

Люди приходять з українською символікою. Їх стає дедалі більше на стадіоні.

Як повідомлялося, штаб кандидата у Президенти, шоумена Володимира Зеленського запросив своїх прихильників на НСК "Олімпійський" з 16.00 і анонсував "початок дійства" о 17.00.

Штаб Президента Петра Порошенка запрошував своїх прихильників на площу перед НСК о 18.00.

Дебати мають розпочатися о 19.00. Ведучими будуть: від штабу Зеленського - Олена Фроляк, від штабу Порошенка - Андрій Куліков.

Водночас національні дебати відбудуться на Суспільному ТБ о 21.00, але Зеленський відмовився від участі в цих дебатах.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ