Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

На "Олімпійському" розпочалися дебати: онлайн-трансляція

19 квітня, 2019 - 19:03
Фото Миколи Тимченка, "День"

Дебати Володимира Зеленського та Петра Порошенка будуть відбуватимуться у такому ж форматі, як мали б відбутися на "Суспільному".

Про це заявив один із ведучих дебатів на стадіоні Андрій Куликов, повідомляє "Громадське".

Зокрема, він повідомив, що кожен з кандидатів матиме по 5 хв для виступу. Далі 36 хвилин триватиме дискусія, і заключне слово обох кандидатів також триматиме по 5 хвилин. Ведуча Олена Фроляк стоятиме на сцені із Зеленським, Андрій Куликов - на сцені Порошенка.

Першим дебати розпочинає Володимир Зеленський. Кандидати виступатимуть на одній сцені.

- Порошенко Прийшов на сцену Зеленського. Кандидати потиснули одне одному руку. Вперше за час виборчої кампанії.

- "Я - не ваш опонент, я - ваш вирок", - Зеленський Порошенку

- "Пане Володимир, ви самі сказали, що ви - кіт у мішку. Так ви - не кіт у мішку, ви - мішок! А у вашому мішку сьогодні 4 коти, в тому числі олігархи, колишні регіонали і все те, що загрожує моїй державі!" - сказав Порошенко.

- Президент України Петро Порошенко розповів, в якому стані прийняв країну в 2014 році

"Якби ви знали, в якому стані я прийняв державу в 2014 році…без грошей на казначейському рахунку, без золотовалютних резервів, без армії…ви би задавали питання інакше. А ви в той час ображали нашу державу. Ви намагалися виставити Україну повією своїми жартами, ви намагалися отримувати гроші, в тому числі з російського бюджету, для зняття своїх фільмів, тоді коли країна потребувала допомоги. Стояло питання чи виживе країна. Ми, українці зберегли державу, де в цей час були ви? В Росії?" - сказав він.

- Зеленський сказав, що Україна обрала шлях до Європи.

"Ви не пророк і я не Моісей ми не можемо кудись вести Україну. Україна йде до Європи", - сказав він.

- "Як він збирається виконувати функції Верховного головнокомандувача? Ваша команда сказала, що ви вже почали курс молодого бійця. Це гарна річ. Але варто було його почати 4 роки тому. У 2014-му. Коли країна потребувала зусилля усіх волонтерів і добровольців. А Володимир ховався від повісток, куди його викликали", - заявив Порошенко.

- "Я буду захищати вибір українців. Я йду на один термін і через 5 років буде інший президент. Тримаю кулаки, щоб вашого оточення в політиці не буде. Всі люди, які порушать закон – Свинарчуки, Коломойський – сядуть за грати. Всі канали належать олігархам. І шановному пану Президенту", – сказав Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ