Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Суд зобов'язав завод Укроборонпрому сплатити понад 2 мільйони корпорації РФ

19 квітня, 2019 - 18:26

Господарський суд Хмельницької області підтримав країну-агресора в судовому спорі між Красилівським агрегатним заводом, що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", та Російською літакобудівною корпорацією "МіГ".

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

"Український суд повністю задовольнив позовні вимоги російської компанії та присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів (більше 2 млн грн - ред.) на користь "МіГ", який є одним з основних підприємств російської військової промисловості", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення було ухвалено 18 квітня за результатами розгляду судової справи №924/774/18.

"Маємо підкреслити, що це рішення повністю суперечить Указу Президента України № 82/2019 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2019 року "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Вказаним Указом АТ "Російська літакобудівна корпорація "МіГ", було включено до списку юридичних осіб, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), відповідно до вимог Закону України "Про санкції", - зазначили в Укроборонпромі.

Окрім того, як додали у концерні, українські санкції проти Російської Федерації, указ про розширення яких було підписано Президентом України Петром Порошенком, синхронізовані з аналогічними санкціями Європейського Союзу і США.

Повідомляється також, що Укроборонпром буде оскаржувати рішення Господарського суду Хмельницької області у суді вищої інстанції.

В Укроборонпромі нагадали, що АТ "Російська літакобудівна корпорація "МіГ", входить до складу АТ "Об'єднана авіабудівна корпорація", 100% акцій якої належить Російській Федерації.

Російський "МіГ" є одним з основних підприємств російського ОПК та виконує повний цикл робіт у сфері створення, ремонту та модернізації винищувальної авіації, озброюючи російську армію літаками МіГ-29 та їхніми модернізованими версіями.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ