Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Український театр Фінляндії отримав найбільше відзнак на міжнародному фестивалі у Кракові

19 квітня, 2019 - 09:44
Фото: Facebook

Український театр Фінляндії (Ukrainian Theater in Finland) отримав найбільше візднак на міжнародному фестивалі у Кракові.

Про це йдеться на сторінці Посольства України у Фінляндії у Facebook.

«Театр нещодавно взяв участь у VI Міжнародному театральному фестивалі "Схід-Захід" у Кракові з виставою "Зона" за п'єсою сучасного українського драматурга Павла Ар'є "На початку і наприкінці часів". За виконання вистави артисти отримали найбільшу кількість відзнак серед усіх учасників фестивалю», – повідомляється на сторінці.

Зокрема, диплом за кращу головну жіночу роль отримала Наталя Шевчук. Спеціальними дипломами нагороджено Геннадія Наумова, Ігоря Фрея та гурт Калина, дівчата з якого виступали в ролі мавок.

Крім того, на фестивалі головного режисера театру Ігоря Фрея було нагороджено медаллю "За служіння мистецтву".

Повідомляється, що 17 квітня за сприяння Посольства України у Фінляндській Республіці відбулись зйомки телевізійного сюжету про Український театр Фінляндії. З сюжету можна буде дізнатися більше інформації про історію створення, творчу діяльність цієї української перлини в Фінляндії, акторів театру, планів колективу на майбутнє тощо.

Нагадаємо, Міжнародний фестиваль українського театру "Схід-Захід" за участю 15-ти театральних колективів з України, Німеччини, Фінляндії, Вірменії та Польщі відбувся 8-15 квітня у польському Кракові.

Програмою фестивалю, який відбувся ушосте, були передбачені спектаклі, панельні дискусії, зустрічі з артистами, презентації та виставки. У заході візьмуть участь сучасні професійні та аматорські театри з України та інших держав, що представлять глядачам вистави зі свого репертуару, присвячені широко окресленій українській тематиці.

Професійні та аматорські трупи зіграли спектаклі на сценах краківських театрів, таких як “Гротеска”, “Театр без Рядів”, театр ім. Юліуша Словацького, театр Краківської Політехніки, а також у Староміському центрі молодіжної культури.

Організатором фестивалю є Фундація масових видовищ та Центр молоді імені Генрика Йордана у Кракові.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ