Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Якими репліками Порошенко та Зеленський закінчили дебати

19 квітня, 2019 - 20:41
Фото Миколи Тимченка, "День"

По закінченню дебатів кандидати у президенти мали по хвилині на фінальні тезиси.

Володимир Зеленський

– Пріоритетами нашої роботи будуть боротьба з корупцією, зняття депутатської недоторканності з суддів, депутатів та президента. Обов'язково має бути закон про імпічмент.

– Щодо реформи медицини: якщо в Україні немає нормальних ліків, немає потужностей для їх виробництва та гідних зарплат лікарям, то про яку реформу може йтися? – Щодо інфраструктури: мені немає, що сказати, бо немає про що говорити.

– Щодо війни: ми зробимо все, щоб її закінчити.

Петро Порошенко

– Вони не бачать, що зроблено за п'ять років. Ми маємо об'єднатися, аби повернути Крим, захистити Донбас та країну загалом, зокрема й від популізму та російських фейків.

– Ми не допустимо відновлення олігархату та повернення олігархів-втікачів в Україну.

– Ми спільно з вами продовжимо рух вперед, бо ми з нашою новою командою знає, як це робити. Найочікуваніші дебати країни завершилися згідно з регламентом рівно о 20:00. Весь стадіон "Олімпійський" скандував прізвища своїх фаворитів та заспівали гімн України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ