Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

У містечку Бар, що на Вінниччині, піаніст –віртуоз дасть концерт просто неба

19 квітня, 2021 - 21:13

У суботу, 24 квітня, у міському парку відпочинку Бара «джазуватиме» за роялем відомий український піаніст, двічі рекордсмен України та лауреат міжнародних конкурсів Майк Кауфман-Портніков. Він приїде на Вінниччину у рамках проєкту «Джаз вулицями України», який реалізується за підтримки Міжнародного інституту джазу в Америці, і вже об’єднав десятки міст та сотні виконавців з різних куточків України.

«За результатами проєкту буде змонтовний фільм із відеозаписами виступів усіх учасників. Його відправлять до Міжнародного інституту джазу, що дозволить усій Америці почути український джаз, – розповідає Роман Григор’єв, директор громадської організації  «Барський міський художній аматорський театр», яка виступила співорганізатором концерту. – Більше інформації буде попереду на нашій сторінці у Фейсбук, а поки ми повідомляємо, що усі, хто співає, грає, танцює чи малює джаз, може приєднатися до марафону, щоб вас почула та побачила Америка і увесь світ. Концерт відбудеться з дотриманням відповідних карантинних обмежень. Масковий режим та соціальна дистанція обов’язкові».

Довідка «Дня». Майк Кауфман-Портніков – піаніст і композитор. Двічі рекордсмен книги рекордів України, як піаніст-віртуоз, що грає найдовше і найрізноманітніше. Бренд-амбасадор України з питань культури і бренд-амбасадор Casio-piano.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина, фото з Фейсбук-сторінки Барський МХАТ

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ