Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

В акваторії Чорного моря провели українсько-румунські тренування типу PASSEX

19 квітня, 2021 - 16:42
Фото: navy.mil.gov.ua

 Військово-морські сили (ВМС) Збройних сил України провели спільні українсько-румунські тренування типу PASSEX в акваторії Чорного моря.

"Протягом другої половини минулого тижня, відповідно до плану заходів міжнародного співробітництва, українські ВМС провели спільні українсько-румунські тренування типу PASSEX в акваторії Чорного моря. До тренування було залучено визначені сили та засоби ВМС ЗС України та корвет Horia Macellariu Морських сил Румунії", - повідомляє пресслужба ВМС ЗСУ.

Так, метою тренування було відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональної тактичної групи відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівня взаємосумісності з іноземними партнерами.

Зазначається, що такі заходи є невід'ємною складовою на шляху України до НАТО і у процесі становлення складової трансатлантичної системи колективної безпеки.

Програма тренувань складалася з кількох етапів. Зокрема, було проведено тренування з маневрування в строях і ордерах і з корабельного бойового навчання з відбиття атак швидкісних малорозмірних плавзасобів. Також було відпрацьовано такі елементи, як поповнення запасів на ходу траверзним способом і контроль за цивільним судноплавством у визначеному районі моря.

Крім того, до програми було внесено навчання з відбиття ударів противника під час нападу на корабель, що охороняється, з повітря.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ