Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

До полонених українських моряків не пускають адвокатів

19 травня, 2019 - 22:26
Фото з відкритих джерел

Адміністрацією СІЗО "Лефортово" допущена ситуація при якій вкрай ускладнений доступ адвокатів для конфіденційного спілкування і роботи з військовополоненими українськими моряками.

Про це заявив адвокат Микола Полозов, повідомляє Twitter Полозова.

За його словами, стосовно військовополонених українських моряків, ці обставини є порушенням статті 105 III Женевської конвенції.

"Адміністрацією СІЗО "Лефортово" допущена ситуація, при якій вкрай ускладнений доступ адвокатів для конфіденційного спілкування і роботи з підзахисними. Стосовно військовополонених українських моряків, ці обставини є порушенням статті 105 III Женевської конвенції", - написав він.

Администрацией СИЗО «Лефортово» допущена ситуация при которой крайне затруднён доступ адвокатов для конфиденциального общения и работы с подзащитными.
В отношении военнопленных украинских моряков, эти обстоятельства являются нарушением статьи 105 III Женевской конвенции.#POW pic.twitter.com/o122HkXdeA

— Николай Полозов (@nikolai_polozov) 19 мая 2019 г.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ