Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Тисячі людей долучаються до "нерухомого" протесту в Туреччині

19 червня, 2013 - 14:30
Фото: Reuters

У Туреччині тисячі людей приєдналися до протестної акції “нерухомих людей”. Годинами вони стоять мовчки і не ворушаться, щоб таким чином сказати “ні” владі, що напередодні силою розігнала демонстрантів на площі Таксим у Стамбулі.

Демонстранти виступили із закликом протягом кількох місяців бойкотувати всі проурядові компанії, медіа, банки, магазини та сферу послуг. Попри те, що активісти не чинять ніякого насильства, в ніч проти середи поліція заарештувала кількох активістів в Анкарі, а також застосувала сльозогінний газ та водомети проти людей.

“Я не знаю, коли це повинно статися, але я хочу, щоб винні були покарані. Я хочу, щоб всі побачили, що наш протест приносить результат, і ми переможемо”, – розповідає чоловік, що розпочав голодний страйк, через загибель одного з демонстрантів в Анкарі.

Акцію “нерухомої людини” в Туреччині започаткував чоловік на ім‘я Ердем Ґюндуз, що днями простояв на площі Таксим у Стамбулі 8 годин.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Euronews

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ