Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Ціна за російську агресію в Україні має зростати, - Порошенко

19 червня, 2017 - 17:35
Фото Миколи Тимченка, "День"

Ціна за спробу анексії Росією Криму та військову агресію має зростати. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив президент України Петро Порошенко у відповідь на продовження "кримського пакету" санкцій Радою ЄС.

"Вітаю рішення Ради ЄС продовжити ще на рік "кримський пакет" санкцій. Ціна за спробу анексії та агресію має зростати", - зазначив він.

У свою чергу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що продовження санкцій - практика, до якої Україна закликає усіх своїх міжнародних партнерів. "Санкції проти Росії мають бути продовжені. Саме до такого підходу я і закликаю наших міжнародних партнерів. Вдячний Раді ЄС за сьогоднішнє рішення продовжити так званий "Кримський пакет" антиросійських санкцій. Крим - це Україна", - акцентував він.

Наразі у Міністерстві закордонних справ України очікують також на продовження терміну дії секторальних і економічних санкцій ЄС проти Росії до повної імплементації нею своїх міжнародних зобов’язань та припинення агресії проти України в Криму та на Донбасі. Про це йдеться в заяві, розповсюдженій прес-службою відомства.

"Підтримка ЄС та партнерів є ключовою для відновлення територіальної цілісності України відповідно до міжнародного права. Санкційна політика з боку наших міжнародних партнерів та послідовне засудження дій Кремля є одним з ефективних інструментів міжнародного тиску на державу-окупанта", - додається у ній.

Нагадаємо, Рада ЄС продовжила до 23 червня наступного року санкції проти окупованого Криму і Севастополя.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ