Перший-ліпший брехун і ошуканець може розвалити цілу державу, тоді як упорядкування речей навіть в одному домі неможливе без ласки Божої.
Іван Мазепа, український військовий, політичний і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького

Македонія почала ратифікацію угоди з Грецією про зміну назви

19 червня, 2018 - 19:08
Фото Reuters

Парламент Македонії підтримав рішення винести на пленарне засідання угоду з Грецією про перейменування колишньої югославської республіки.

Про це повідомляє ЄП з посиланням на Balkan Insight.

За рішення проголосували 69 депутатів 120-містному парламенті, 40 були проти, головним чином, депутатів від правої опозиції VMRO DPMNE.

Під час виступу міністра закордонних справ Ніколи Димитрова, який пояснював вигоди від цієї угоди, опозиційні законодавці кричали "зрадник". Після голосування вони вийшли із парламенту на знак протесту.

Очікується, що ратифікація угоди на пленарному засіданні парламенту відбудеться завтра, хоча це ще не було офіційно підтверджено.

"Оскільки депутати опозиції залишили парламент та заявили, що не будуть брати участь у прийнятті цього документа, необхідні процедури будуть більш швидкими, і ми докладаємо зусиль, щоб його ратифікувати завтра", - заявив депутат від більшості.

Македонія намагається якнайшвидше ратифікувати угоду, щоб вже на засіданні Ради ЄС 25-26 червня отримати довгоочікувану згоду на початок переговорів про вступ до ЄС.

Новини партнерів

Loading...