Тепер кожен українець повинен, лягаючи, в голову класти мішок думок про Україну, повинен покриватися думками про Україну і вставати разом з сонцем з клопотами про Україну.
Микола Куліш, український драматург, режисер, педагог, представник Розстріляного Відродження

У Британії заморозили активи Газпрому через борг Україні

19 червня, 2018 - 20:41
Фото Reuters

Велика Британія заморозила всі активи “Газпрому” на своїй території, аби забезпечити виплату російським монополістом боргу “Нафтогазу”.

Про це йдеться у прес-релізі Нафтогазу.

“Сьогодні Нафтогаз передав Газпрому ордер на замороження активів у Англії та Уельсі. Наказ був виданий Комерційним судом Лондона 18 червня 2018 року з метою примусу до виконання рішення Стокгольмського арбітражу, який визнав борг Газпрому перед Нафтогазом у 2,6 млрд дол”, - заявили у Нафтогазі.

У прес-службі додали, що судове засідання стосовного виданого ордера було призначено на 6 липня 2018 року. “Тим часом, Газпром мусить зберігати незмінною вартість своїх активів у Англії та Уельсі”, - наголошується у прес-релізі. 

Окрім цього, Нафтогаз також повідомив 17 банків, які мають офіси у Лондоні та співпрацюють із Газпромом, про відповідальність за сприяння зменшення вартості активів Газпрому, розміщених на території Великої Британії.

Раніше повідомлялось, що Газпром знайшов спосіб ухилитися від виплат боргів Україні.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...