Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

Заява: МВФ високо оцінив законопроект про Вищий антикорупційний суд

19 червня, 2018 - 21:55
Фото Reuters

Крістін Лагард, керуючий директор Міжнародного валютного фонду (МВФ), і президент України Петро Порошенко обговорили останні події. Після чого Лагард заявила про те, що МВФ високо оцінив законопроект про Вищий антикорупційний суд.

Заява опублікована на офіційному сайті МВФ.

«Мене дуже надихає прийняття парламентом України закону про Вищий антикорупційний суд, який є важливим кроком вперед у боротьбі влади з корупцією. Новий закон відкриває шлях для створення незалежного і сильного антикорупційного суду, який разом з існуючими інститутами (НАБУ і Спеціальної прокуратурою по боротьбі з корупцією) сприятиме забезпеченню підзвітності і справедливості, які народ України вимагає від своїх державних посадових осіб.

У зв'язку з цим я даю йому дуже високу оцінку Президенту за його керівництво, яке дозволило затвердити закон, і вітаю його намір зробити суд оперативним до кінця цього року. Ми згодні з тим, що зараз важливо, щоб парламент швидко схвалив додатковий закон, поданий президентом, для формального створення суду, а також необхідні поправки для відновлення вимоги про те, щоб ВАС розглянув всі справи, що знаходяться під його юрисдикцією, включаючи всі звернення відповідні рішення суду першої інстанції, як це було в проекті закону, затвердженому в першому читанні».

«Ми також домовилися тісно співпрацювати, в тому числі з урядом, щодо своєчасного здійснення цих та інших дій, особливо пов'язаних з цінами на газ і бюджетом, які мають вирішальне значення для завершення очікуваного розгляду в рамках підтримуваної МВФ Україна програми»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ