Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

США можуть надати Україні додаткове летальне озброєння, - сенатор

19 червня, 2019 - 22:07
Фото crainscleveland.com

Сполучені Штати можуть надати Україні додаткове летальне озброєння після того, як відповідний законопроєкт підтримає Конгрес.

Про це на слуханнях у Сенаті США повідомив сенатор республіканської партії США Роб Портман, повідомляє Голос Америки.

«Мені приємно бачити, що Україна отримала летальну захисну зброю, яку ми надали їй у 2017. І скоро вона отримає ще. Ви побачите це в законі, за який скоро проголосуємо у Конгресі, там будуть додаткові ідеї. Я не буду уточнювати, бо ми над цим ще працюємо. Але, сподіваюсь, незабаром у нас будуть гарні новини», — сказав він.

Своєю чергою спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер зазначив, що Україна потребує посилення протиповітряної та берегової оборони.

«З точки зору пріоритетів, антиснайперські системи були дуже важливими, як і протитанкові ракети «Джавелін». Зараз ми повинні звернути увагу на протиповітряну оборону, берегову оборону, морські та прибережні спроможності. Все це дуже важливе», — сказав він.

Слухання щодо ситуації в Україні відбулись 18 червня. На них доповідачі поінформували сенаторів щодо проблем та викликів, які постають перед Україною. Міноборони США 18 червня оголосило, що планує виділити Україні 250 мільйонів доларів для збільшення потенціалу Збройних сил України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ