Прапор має силу тоді, коли його несуть.
Євген Сверстюк, український літературний критик, есеїст, поет, мислитель, філософ, політв'язень радянського режиму

Суд вирішив не перекладати борги "Київенерго" на "Київтеплоенерго"

19 липня, 2018 - 12:49
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Господарський районний суд Києва вирішив не покладати борг ПАТ "Київенерго" за спожитий газ перед НАК "Нафтогаз України" на комунальне підприємство "Київтеплоенерго". Таке рішення у четвер, 19 липня, ухвалив Господарський суд столиці, йдеться у повідомленні на сайті суду.

"...заяву "Київенерго" про заміну боржника у справі ... і визнання правонаступником комунальне підприємство "Київтеплоенерго" залишити без задоволення..." - йдеться у рішенні.

Вказана ухвала набрала законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена протягом десяти днів з дати складання повного тексту.

На думку суду, ані "Київтеплоенерго", ані територіальна громада Києва не повинні відповідати за борги ПАТ "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, 15 червня "Київтеплоенерго" звернулося до Господарського суду Києва з позовом до НАК "Нафтогаз України", вимагаючи визнати укладені договори про постачання газу. "Нафтогаз" у свою чергу подав зустрічний позов проти "Київтеплоенерго".

11 липня повідомлялося, що 

ПАТ "Київенерго" за три тижні до закінчення терміну дії угоди на управління тепломережами столиці попередило споживачів про те, що буде примусово стягувати борги за тепло за допомогою Державної виконавчої служби

 

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...