Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

До 1031-ї річниці Хрещення в Україну привезуть частинку Древа Хреста Господнього

19 липня, 2019 - 12:02
Фото: pomisna.info

«Радий повідомити, що на святкування 1031-ї річниці хрещення України-Руси делегація від материнської Церкви Константинополя привезе мощі святого апостола Андрія Першозваного та частинку Древа Хреста Господнього», - повідомив на своїй сторінці у Facebook Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній.

Ці безцінні реліквії прибудуть в Україну 27 липня 2019 року о 16:00 в Михайлівський Золотоверхий монастир, а вже наступного дня перебуватимуть у Святій Софії під час урочистої Божественної літургії, після якої їх візьмуть в Український Хресний Хід .

У понеділок мощі знову будуть на території Михайлівського Золотоверхого монастиря, зазначив Епіфаній. В його кафедральному соборі до 18:00 всі охочі зможуть вклонитися та помолитися біля святині.

«Щиро дякуємо Вселенському Патріарху Варфоломію за такий цінний дар на святкування. Для Православної Церкви України та всіх українців надзвичайно важливо вшанувати пам’ять святого Андрія Першозваного, подвиг якого має надзвичайне значення для поширення християнства на території нашої держави, адже саме слова святого Апостола стали першою проповіддю Євангелія, сказаною на землях сучасної України», - додав Епіфаній.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ