Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

На Вінниччині поліція відкрила чотири кримінальних справи, пов’язані з порушенням виборчого законодавства

19 липня, 2019 - 18:52
Фото vn.npu.gov.ua

З початку передвиборчої кампанії до підрозділів поліції Вінниччини надійшло 157 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства, 82 з них не підтвердились. На правопорушників складено 12 адміністративних протоколів. За рештою фактів тривають перевірки, відзначив під час прес-конференції т.в.о. начальника головного управління Нацполіції у Вінницькій області, полковник Руслан Мороз.

«Поліція реагує на всі повідомлення громадян щодо порушення виборчого законодавства. Наразі розслідується чотири кримінальні провадження: за умисне легке тілесне ушкодження, за фактом заяви кандидата в депутати про те, що невідомі особи звернулися до ЦВК з підробленою заявою щодо зняття його кандидатури з виборчих перегонів та через перешкоджання здійснення виборчого права. Вчора було розпочате кримінальне провадження за фактом можливого підкупу виборців у Липовецькому районі. Один із членів виборчої комісії, пропонуючи людям по двісті гривень, намагався збільшити кількість прихильників одного з кандидатів», – сказав Руслан Мороз.

Також полковник додав, що поліція розслідує справу про підпал автівки однієї з кандидаток по мажоритарному округу Вінниці. Автомобіль частково пошкоджений, суттєво він не постраждав. За фактом підпалу відкрите провадження Кримінального Кодексу за умисне знищення або пошкодження майна.

Загалом під час виборів до Верховної Ради України за правопорядком в області слідкуватиме близько 5 тисяч правоохоронців. Крім поліцейських, працюватимуть рятувальники, прикордонники, військовослужбовці Національної гвардії України. Створені додаткові слідчо-оперативні та вибухотехнічні групи поліції.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ