Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Всі окружні виборчі комісії від сьогодні під цілодобовою охороною

19 липня, 2019 - 12:46
Фото: mvs.gov.ua

Поліцейські вже взяли під цілодобову охорону всі 199 окружних виборчих комісій. Виборчу документацію завезено на 69 окружних виборчих дільниць.

Про це сьогодні, 18 липня, повідомив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич під час відеоселекторної наради за участі керівників територіальних підрозділів, передає прес-служба МВС на офіційному сайті.

«Ми продовжуємо забезпечувати правопорядок та збереження виборчої документації під час її перевезення на виборчі дільниці. Тому працюємо в надзвичайному режимі», - зазначив заступник голови Нацполіції.

Він додав, що наразі  Центральною виборчою комісією зареєстровані 1 602 офіційні спостерігачі від міжнародних організацій та 117 офіційних спостерігачів від іноземних держав.

Олександр Фацевич наголосив, що поліція продовжує забезпечувати безпеку та правопорядок під час виборчого процесу.

«За добу зареєстровано 465 повідомлень про події, пов’язані з виборчим процесом. За 20 фактами відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Також складено 80 протоколів, з них понад 90 відсотків вже направлено до суду для прийняття відповідних рішень», - сказав Олександр Фацевич.

Усього з початку виборчого процесу територіальними органами Нацполіції зареєстровано 5 308 заяв та повідомлень, пов’язаних з виборами. Здебільшого, ці факти пов’язані з незаконною агітацією (3135) або підкупом виборців (605). Крім того, зафіксовано по 148 повідомлень про вчинення хуліганства або пошкодження майна.

«Слідчими підрозділами розпочато 273 кримінальні провадження. Зокрема, 54 кримінальні провадження  стосуються порушень виборчого законодавства, ще 70 кримінальних проваджень, пов’язані із проведенням виборчої кампанії», ‑ повідомив Олександр Фацевич.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Нацполіції Сергій Князєв наголосив, що основний акцент під час виборів слід зробити на взаємодії з громадою та правоохоронними органами на місцях.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ