Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

У Франції запроваджують обов'язковий масковий режим у приміщеннях

19 липня, 2020 - 12:28
Фото: Reuters

Міністр охорони здоров'я Франції Олів'є Веран оголосив про те, що з понеділка, 20 липня, в країні буде запроваджено обов'язкове носіння масок у всіх закритих приміщеннях, передає Укрінформ з посиланням на агенцію Anadolu.

"Носіння масок буде обов'язковим для всіх закритих приміщень у Франції, починаючи з 20 липня", - зазначив міністр охорони здоров’я Олів'є Веран.

Це один із останніх запобіжних заходів уряду Франції з метою уникнення другої хвилі пандемії коронавірусу.

Президент Франції Еммануель Макрон оголосив після святкування Дня Бастилії, що обов'язкове носіння масок у приміщенні буде запроваджено з 1 серпня, але новий прем'єр-міністр Жан Кастекс заявив, що ця дата буде перенесена вже на наступний тиждень.

З початку пандемії COVID-19 кількість загиблих у Франції досягла 30 152, випадків зараження - майже 175 тисяч.

Нагадаємо, 15 червня Макрон оголосив про черговий етап послаблення карантину. Відновили роботу кафе і ресторани. Ясла і школи почали приймати дітей з 22 червня, а з 1 липня дозволено виїзд за межі Євросоюзу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ